top of page

Nutikile

isikupärastatud toonimine täiusliku kodu jaoks

Mis on nutikile?

Nutikile on innovatiivne materjal, mis pakub mitmekülgseid lahendusi teie kodule või kontorile.
 

Kile omab elektroonilisi omadusi - ilma elektrivooluta on kile läbipaistmatu ning ühendades kile vooluvõrku, muutub kile läbipaistvaks. Nutikile läbipaistvust saab reguleerida seinalülite, dimmerite, pultide, liikumisandurite või nutirakenduse abil. See annab teile võimaluse saavutada soovitud privaatsuse ja valguse kontrolli ruumis.

Nutikiled pakuvad unikaalseid võimalusi akende ja klaaspindade kasutamiseks, andes ruumile ilu ning uut funktsionaalsust.

Nutikile simulaator

vannitubaOFF

OFF

Elektrihinna kalkulaator

1h

0

30 päeva elektrihind

Nutikile omadused

 • Kohene privaatsus – kile muutub läbipaistmatuks vähem kui sekundiga, asendades sellega kardinad ja rulood
   

 • Nutikilet on võimalik kontrollida distantsilt läbi rakenduse
   

 • Kuuma- ja UV-kaitse - blokeerib enam kui 98% UV-kiirtest ja tagab ligikaudu 60% soojuskaitsest
   

 • Projektori ekraan – kui kile on välja lülitatud, saab seda kasutada projektori ekraanina või reklaamtahvlina
   

 • Kile tingimused on bakterite paljunemiseks ebasoodsad, mis pakub puhtamat elukeskkonda
   

 • Kile voolutarbimine on 5 Wh/m2 kohta
   

 • Toote eluiga on 10 - 12 aastat.

Miks eelistada nutikilet ruloole?

Nutikile on  parem valik võrreldes rulooga mitmel põhjusel. Esiteks, nutikile vähendab päikesekuumuse kandumist aknast tuppa. See aitab hoida ruumitemperatuuri ning vähendab vajadust kasutada suvel kliimaseadmeid, mis omakorda aitavad säästa energiakulu hinda.

 

Teiseks kipuvad ruloode kangad koguma tolmu, mustust ja niiskust, luues soodsa keskkonna bakterite ja mikroobide kasvamiseks. Nutikile aga seevastu ei paku bakteritele sobivat kasvupinda ning on kergesti puhastatavad, mis aitab hoida ruumi puhtamana.

 

Kolmandaks, ruloo kulub kiiremini, kuna selle kasutamine nõuab pidevat tõstmist ja langetamist ning samuti halveneb päikesekiirte mõjul ruloo kangas. Nutikile aga seevastu on elektrooniline lahendus, mis ei vaja füüsilist seadistamist ning seetõttu säilitab nutikile oma välimuse ja funktsionaalsuse kauem kui ruloo.

 

Neljandaks, ruloo kasutamisel ei ole võimalik aknast välja vaadata. Nutikile seevastu võimaldab aga mitmetasandilist kontrolli, kus saab reguleerida läbipaistvust vastavalt vajadustele. See võimaldab nautida ühtlast temperatuuri ja vaadet ruumist väljapoole, ilma et peaks loobuma privaatsusest.

Nutikile näidis koos lülititega
Windows
bottom of page